:: WŁASNORĘCZNIE PĘDZONE WINO® FROM WUJEK MISIEK
Wstępniak primo:

Postacie:
-Wujek Misiek lat 76.
-Trzecia połowa Wujka lat 76.

Dawno, dawno temu w odległej przyszłości...
Był sobie Wujek Misiek.
Napisze se coś do Lodówy! -Powiedział Wujek
Ale co? W twojej lodówce jest tylko: światło i wielki stawonóg - potwór z Loch-Ness - odezwała się jego trzecia połowa.
- Pamiętam jak 62 lata temu tj. w 2004 roku zrobiłem se z bracholem (68 lat obecnie) wino.

Wzzzzzziiiiiiiiiiiuuuuuuuuutttttt i znowu jesteśmy w pięknym roku 2004.

Wstępniak sekundo:
Więc jak już powiedział wujek (o fak: czyli ja) w pięknym roku 2004 (o fak: czyli teraz) Postanowiłem napisać reckę do Lodówy, a w mojej lodówce nic przez te 62 lata nie uległo zmianie, wciąż ten sam potwór skamle o czypiendziesiąt. Więc zrecenzuje to, co mam, czyli Wino z Domowej Piwnicy®.

OPAKOWANIE:
Tutaj engine graficzny, pt. Życie pozwala użytkownikowi na dowolny wybór opakowania, mówiąc po ludzku: do czego nalejesz to w tym będzie stało! Cóż za genialny pomysł! 10/10! Wlejesz do szuflady też postoi.

CENA:
Jako, że ty jesteś "wolny by być kimkolwiek chcesz być i by pędzić wińsko z czegokolwiek chcesz" (cytat z książki W.W. Hewitt pt. Hipnoza i Autohipnoza), więc możesz zrobić, z czego chcesz (za rok z kumplem robimy wino z MARCHEWKI). Pełna dowolność nie? Masz działeczkę? No to ryp owocki, a jak nie masz to wio do Babuni/Warzywniaka (niepotrzebne skreślić). Za cenę dostaje 20/20. A swoją drogą - ciekawe, czy da się zrobić wino ze ŚNIEGU?

SMAK:
Zupełnie tak samo jak przy cenie i opakowaniu tj. z czego zrobisz z tego będzie. Lubisz jabłka - robisz jabola. Lubisz winogrona - robisz z winogron. Lubisz maliny - robisz z malin. Lubisz CD-ACTION - robisz... tfu zbyt głębokie przemyślenie. Jak już wyżej napisałem, co kto lubi: wino z marchewki? Czemu nie? 71/70

SMAK:
71/70
ILE KOSZTUJE?:
Czypiendziesiąt PLN
ale jak masz wtyki to 0,0 PLN
CENA:
20/20
OCENA KOŃCOWA:
101%
OPAKOWANIE:
10/10
Wujek Misiek [misiaczek12@neostrada.pl]
880-154-235

P.S. GOD BLESS ICEBOX CENTER!
P.P.S. Przepis na to alkoholowe cudo znajdziecie w przepisach
P.P.P.S. Drogie dzieci wasz wujek za chwilę zrecenzuje Chipsy Lays Fromage i Cukierki Ice Minties from Goplana, a jeżeli szczęście pozwoli to !!! WŁASNEGO BRACHOLA !!! [I nie wstydzisz się o tym mówić tak publicznie? ;P - PP]
P.P.P.P.S. Przy pisaniu tego Arta słuchałem Paktofoniki - album Kinematografia
P.P.P.P.P.S. Ale się tych PS-ów namnożyło.
© COPYRIGHT BY LODÓWA CENTER. ALL RIGHTS RESERVED.