#Konflikty Zbrojne On-Line#                         "...Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są braćmi..."













Konflikty Zbrojne Numer 12 | Sierpień 2005                                                    poprzednia strona | spis treści | następna strona
Ludziska Listy piszą... a odpowiada naczelny :]

Siema, fajny kącik. Coraz bardziej rośniecie w siłę ;)
To tak jak POLSKA

W 10 numerze podobał mi się text o Diegtiariewie - stary, znany karabin.
Cinek cieszy się, że ktoś chwali go za teksty, bo bał się, że znowu wpadł błąd. Chłopak ma niskie miemanie o sobie:)

Na Waszej stronie jakoś ostatnio nic się nie dzieje :(
Ale zacznie. Coś walnął internet Lechowi, ale już nad tym pracujemy (nad stroną - nie nad netem Leszka:)

Życzę powodzenia w tworzeniu następnych numerów
dziękujemy

Pozdro Rafał


======================================

Siema żołnierze! Fajnie że stworzyliście dział listy!
»Cóz dział ten istniał zawsze, lecz nigdy dotąd nikt do nas nic nie napisał, dlatego nie było w nim listów:)


Czytając je zauważyłem że ludzie rzucili się na Redaktora Cinka za jego text o Tygrysie w 7 nr. KZ, text miał sporo błędów ale czy Naczelny/Korekta sprawdzili go? Ja na miejscu korekty lub naczelnego po sprawdzeniu tego textu bym go albo poprawił, albo nie umieścił w kąciku skoro ma tyle błędów.
»Łatwo jest powiedzieć lecz trudniej jest to zrobić. Nie dość, że w tamtych czasach nie istniała praktycznie żadna korekta, to ktoś kto się nie zna bardzo dobrze na czołgach nie był w stanie zobaczyć tych błędów.


Odnośnie textów jest kilka recenzji książek ale mało filmów. Bardzo lubię łodzie podwodne, czekałem na text U-Bootach.
»Mam nadzieję, że tym razem był dobry i nie było błędów, bo Cinek chyba się załamie:)


Zaciekawił mnie text o rkm Nagev, ale ważne jest też to że umieściliście coś o Papieżu. Ogulnie na ilość textów nie można narzekać bo jest ich aż 34 czyli o 7 więcej niż w 9 nr. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej rozbudowie świetnego historycznego kącika.
»Dziękujemy i już kasamy rękawy do pracy:)


Pozdrawiam Tomek


Adres naszej komaniji gdyby ktoś zapomniał ;)

| KonZbro@actionmag.info |

...lub bezpośrednio do naczelnego

| julek_12@interia.pl |


Konflikty Zbrojne Numer 12 | Sierpień 2005                                                    poprzednia strona | spis treści | następna strona
Numer złożony dnia 5 czerwca 2005 roku. Wszystkie prawa zastrzeżone dla Konflikty Zbrojne ® «2005»