Redaction Squad
Czyli kto tu tak namieszał. Teren silnie skażony radioaktywnie (to przez to że Pedro zdjął skarpety), dłuższe przebywanie grozi trwałym kalectwem lub śmiercią! Ostrzegałem!!!
Redaktor Naczelny:
Don Alfredo alias Gordon Freeman
Gordon_Freeman@poczta.onet.pl
Dopiski na niebiesko
Zastępca RedNacza:
Pedro:
Pedro_klasyka@autograf.pl
Dopiski na zielono
Korekta kącika:
Zszywacz:
Zszywacz1989@o2.pl
Dopiski na czerwono
Webdesign:
Gordon Freeman
Gordon_Freeman@poczta.onet.pl
Redaktorzy:
To miejsce nadal czeka na Ciebie !!! Aby zostać redaktorem wystarczy że będziesz co miesiąć pisał do naszego kącika dwie recenzje i/lub texty. Czekamy na chetnych!
Współpracownicy:
Czyli kto zasponsorował dzisiejsze wydanie Klasyki:
]Otek[
wojtekOtek@poczta.fm
Aby zostać współpracownikiem nie muszisz pisać co miesiąć dwóch recek lub textów. Wystarczy że od czasu do czasu skrobniesz i podeślesz nam jakiś text lub reckę (Listy się nie liczą ;))).
Wszelkie texty zawarte w tym kąciku nie mogą być w całości lub we fragmentach kopiowane, copiovane, fotokopiowane, reprodukowane, wytrawiane, tłumoczone, odtwarzane publicznie w TV lub Radiu, ani plagiatowane, bez zgody autora danego textu i rednacza tegoż kącika. Czytanie textów nie jest zabronione ;)). Nie przesztrzegająć tego łamiesz prawa autorskie i możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej, prawnej i jakiej tam jeszcze jest!!! Ale groźnie zabrzmiało ;). 2003 Klasyka Center. Reservados todos los derechos!
Hej, ty !!! Na co się tak gapisz? Od dwóch numerów tu zaglądasz i my nadal nie wiemy po co to robisz. Tu nic nie ma!!! I nie będzie. Ale możesz kliknąć tutaj.