Intro
Teksty
Fakty
Ciekawostki
Ekstra
W sieci
Biblioteka
Załoga
Action Mag
"Rise of Rome"

W tym miesiącu gratka dla maniaków gry Age of Empires, a raczej dodatku do niej - Rise of Rome. W dzisiejszym wydaniu Ancienta nowe scenariusze do waszej ulubionej gry. Udostępniam trzy mapki, jeżeli chcecie więcej za miesiąc, piszcie. Zebrane plansze pochodzą głównie ze strony www.ageofempire.terramail.pl.

Dezerterzy i zdrajcy.scn
- Ta mapka przeznaczona jest dla graczy lubiących wartką akcję. Problemem w misji jest prawie całkowity brak drewna, przez co raczej nie uświadczysz tworzenia wojska. By wygrać, musisz przejąć wszystkie Discoveries lub Ruins, no i oczywiście utrzymać je przez 2000 lat.

Szybsza akcja - szybsza walka.scn
- A to już wyższy poziom wtajemniczenia. Zaczynasz z trzema wieśniakami w stone age i w ciągu dwóch tysięcy lat musisz zniszczyć Wonder przeciwnika. Powodzenia!

Niebezpieczna zatoka.scx
- Ta mapka została zmajstrowana przeze mnie osobiście i - absolutnie się nie chwaląc :) - jest to najlepszy scenariusz. Do jego odpalenia należy mieć zainstalowany dodatek Rise of Rome. W tym przypadku nie zdradzę, o czym jest misja. Przekonajcie się sami.

Chcesz więcej mapek za miesiąc? Napisz - amancient@wp.pl

Jeśli uważasz, że niepotrzbnie zabierają miejsce, kliknij tutaj.