KIBOLE PO RAZ KOLEJNY


Wielu ludzi pisało już w tej sprawie. Każdy z nich miał nadzieję, że wywrze jakikolwiek wpływ na Paszczaqe'a i jemu poodbnych. Moje podejście jest podobne, jednak nie wiążę z tym zbyt dużych nadziei.

Paszczaqe! Czego ty dokonałeś w życiu? Czy udało ci się zrobić cokolwiek, z czego normalny człowiek byłby dumny? No, raczej nie. Twoje przekonania są strasznie płytkie, nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością (a przynajmniej dla mnie). Każdy z piszących na ten temat miał rację, jedni pokazywali ją w taki, drudzy w inny sposób, ale pisali prawdę. Dlaczego ty tego nie możesz dostrzec? Czemu nie zastanowisz się nad tym wszystkim i nie przestaniesz wreszcie pieprzyć takich głupot? Jacy żołnierze, jaka symbioza z normalnymi ludźmi, jacy uczciwi kibole? Nie ma czegoś takiego! Żołnierz walczy dla ojczyzny, a nie dla siebie. Poświęca się po to, aby ty i twoje dzieci (nie daj Boże) mogli żyć we własnym, wolnym kraju. Ale skoro nie dostrzegasz różnicy, to bardzo mi przykro. Pewnie powiesz teraz, że tłuczesz się dla swego klubu. A zastanowiłeś się, czy to przyniesie komuś jakikolwiek pożytek? Rozczaruję cię, NIE! Klub ma w dupie takich jak ty! Ma gdzieś twoje oddanie. Nie zauważasz tego?
Co do symbiozy między kibolami, a kibicami (tymi prawdziwymi). Kolejne rozczarowanie. Oni niestety nie chodzą na mecze po to byście mogli ich spałować. Oni naprawdę kibicują, zależy im na dobrym wizerunku drużyny i potrafią uszanować zdanie innych (no cóż, Wisła nie zawsze musi być najlepsza). Jaki jest ich stosunek do was? Tego nie wiem, nie chodzę na mecze, ale myślę, że ich strach przed wami jest całkowicie usprawiedliwiony (tak, widzę już uśmiech na twej twarzy). Bo na zdrowiu i życiu zależy chyba każdemu, a oni martwią się właśnie o nie. Strach jest czymś naturalnym, sam się boję wielu rzeczy i wcale się tego nie wstydzę. Poza tym czują wstręt do was (tak jak każdy normalny człowiek). Brzydzą się takiego gówna jak wy.
Sprawa kolejna. Uczciwi kibole (tutaj wybucham śmiechem)? MaD napisał już na ten temat bardzo wiele. Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Nawet polscy politycy są bardziej uczciwi od was (choć wielu pewnie by polemizowało:)). Czy pałowanie niewinnych jest uczciwe? No może dla was tak, ale postaw się na miejscu tego, który przychodzi na mecz, by spokojnie popatrzeć jak gra jego ulubiona drużyna, pokibicować jej, a zamiast tego zostaje obity za to, że ... no przeważnie to za nic.

Jeszcze jedna uwaga. Tym razem co do twego IQ. Czy ono rzeczywiście jest tak wysokie? Nie wątpię, że tak ;). Przecież aby spieprzyć coś przy rozpakowywaniu AM, to naprawdę trzeba być zdolnym. To samo się tyczy twego obeznania z klawiaturą i słownikiem gramatycznym języka Polskiego. Napisz gdzie się rodzą takie buraki, to chętnie przyjadę popatrzeć (no może nie, bo szkoda mi ząbków). To samo o twoim IQ świadczą teksty, którymi tak bardzo się chełpisz. Naprawdę trzeba wykazać się nie lada intelektem, aby pisać takie pierdoły!

Przemyśl sobie to wszystko co właśnie napisałem i przeczytaj inne teksty na ten temat. Może choć po części zrozumiesz o co chodzi (chociaż wątpię).

P.S.
1. Master to ty jesteś, ale Master Of Lamers
2. Pozdrówka dla MaDa

System of a down (lp. Toxi City)


GON