N E F S Y (nafet tszy;)))
do Action Maga

Egzorcysta 1/2..;) ?

Najprawdopodobniej powstanie prequel znakomitego filmu z 1973 roku. Prace nad nim już trwają w wytwórni Morgan Creek Productions. Dużo więcej nie wiadomo... Tylko tyle, że scenariusz napisze Caleb Carr, a film będzie nosił tytuł „Excorcist: Dominion". Ciekaw jestem co z tego wyjdzie... Miejmy nadzieję, że coś strasznego:)


Kolejne przeboje Wes'a               Craven'a?

Twórca m.in. Krzyku i Koszmaru z ulicy Wiązów planuje kolejny film! Ma to być thriller pt. Drowning Ruth, którego scenariusz zostanie napisany na podstawie powieści Christiny Schwartz.
Akcja ma rozgrywać się w roku 1919. Historia mieszkającej na wsi amerykańskiej rodziny opowiadana jest z dwóch różnych punktów widzenia. Głównym wątkiem jest tajemnicza śmierć jednej z dwóch sióstr.

Inny film, który Craven ma zrealizować jeszcze przed
Drowing Ruth jest film Fundation Society. Opowiadać będzie o chorym na raka naukowcu, którego jedyną szansą na przeżycie jest klonowanie. Ten film także oparty będzie na powieści (napisanej zresztą przez Wes'a Craven'a).

Już się nie mogę doczekać...


Eye See You

16 - ego  lutego będzie miała miejsce premiera filmu o wyżej wymienionym tytule. Fabuła jest następująca... dobrze zapowiadający się agent FBI Jack Malloy przeżywa tragedię. Jego żona i partner zostali zamordowani. To nieszczęście sprawia, że Jack coraz częściej zagląda do kieliszka. Postanawia poddać się kuracji odwykowej w izolowanej klinice. Malloy miewa straszne wizje, słyszy dziwne głosy. Pewnego dnia burza śnieżna zrywa komunikację ze światem - zaczyna się horror. W klinice w tajemniczy sposób giną ludzie. Zabójcą może być każdy, ofiarą również.
Ciekawe, no nie? Też tak pomyślałem, ale gdy dowiedziałem się, że w roli głównej ma grać Sylvester Stallone minka mi zrzedła... Bo osobiście wolałbym dobry thriller niż
Rambo 15 :// Nie, nie... Ja przecież nic nie mam do tego znakomitego aktora. Niedawno otrzymana przez niego Złota Malina za całokształt twórczości jest w pełni zasłużona :P
 

[scream]


do góry